• franczyza przedszkola

    NASZE PLACE ZABAW

BIELSKO BIAŁA - PLAC ZABAW RAJSKA WYSPA

Plac zabaw Rajska Wyspa jest przeznaczony dla dzieci do 12 roku życia. Wyposażony jest w duży małpi gaj, gry edukacyjne, gry zręcznościowe oraz wiele innych atrakcji. Od poniedziałku do piątku organizujemy warsztaty edukacyjno - rozrywkowe dla dzieci. Nasza kadra animatorów zaopiekuje się Państwa pociechami, co pozwoli na spokojne zrobienie zakupów lub chwilę odpoczynku. Organizujemy tu również przyjęcia urodziniowe, podczas których zapewniamy wspaniałą atmosferę i super zabawę. Zapraszamy!

KONTAKT


Bielsko - Biała
Galeria Gemini Park
ul.Leszczyńska 20
tel: +48 793 430 412

GLIWICE - PLAC ZABAW FAIR PLAY

Plac zabaw zlokalizowany w Parku Handlowym Arena. Posiada bardzo funkcjonalny małpi gaj dla dzieci, wyposazony w dużo atrakcyjnych zabawek edukacyjno - rozrywkowych. Dzieci mogą tu spędzić czas na zabawie, pozwalając rodzicom rozkoszować się zakupami. Nasz kadra animatorów zadba o bezpieczeństwo i rewelacyjną zabawę Państwa pociech. Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu i zapoznania się z pełną ofertą.

KONTAKT


Gliwice
Park Handlowy Arena
Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1
tel: +48 504 753 781

KRAKÓW – PLAC ZABAW FAIR PLAY

Plac zabaw w Krakowie zlokalizowany jest w bardzo przyjaznym miejscu, na terenie galerii handlowej, w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, gdzie podczas zabawy dzieci, rodzice mogą obserwować swoje pociechy, jednocześnie relaksując się przy posiłku lub kawie. W naszej ofercie istnieje możliwość pozostawienie dzieci pod opieką animatorów, co pozwoli na chwilę odpoczynku dla rodziców lub spokojne zrobienie zakupów. Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT


Kraków
Park Handlowy Zakopianka
ul.Zakopiańska 62
tel: +48 698 219 266

TYCHY - PLAC ZABAW FAIR PLAY

Plac zabaw w Tychach charakteryzuje się bardzo dużą ilością organizowanych przyjęć urodzinowych dla dzieci. Zlokalizowany jest w centrum handlowym, gdzie dzieci pozostwione pod naszą opieką maja zapewnione liczne atrakcje i dobrą zabawę. Nasza kadra profesjonalnych animatorów posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Wszystkie dzieci, które odwiedzają nasz plac zabaw zawsze chcą do niego powrócić, aby rozkoszować się wspaniałą zabawą w pełnym niespodzianek małpim gaju.Zapraszamy serdecznie!

KONTAKT


Tychy
Centrum Handlowe City Point
Al Jana Pawła 14/18
tel: +48 798 844 770

TARNÓW - PLAC ZABAW FAIR PLAY

Plac zabaw zlokalizowany w galerii Gemini Park. Codziennie odwiedza go mnóstwo dzieci, rozkoszujących się wspaniałą zabawą i licznymi atrakcjami. Jesteśmy umiejscowieni w centrum galerii, w okolicy wszystkich restauracji, dzięki czemu rodzice mogą spokojnie zostawić swoje pociechy na placu zabaw i spokojnie odpocząć po zakupach. Nasza kadra animatorów zapewni wszystkim dzieciom wspaniała zabawę i relaks. Zapraszamy!

KONTAKT


Galeria Gemini Park
Tarnów
ul.Nowodąbrowska 127
tel: +48 797 862 191

Adres firmy:

Akademia Sportu Bis
Paweł Kusek, Paweł Ucherski
ul. Krowoderskich Zuchów 3/22
31-271 Kraków
woj.Małopolskie

Biuro i adres do korespondencji:

Akademia Sportu Bis
Paweł Kusek, Paweł Ucherski
ul. Ruczaj 43
30-409 Kraków

Dane do wpłat:

Akademia Sportu Bis
Paweł Kusek, Paweł Ucherski
nr konta:
97 1140 2017 0000 4102 1188 9310